Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 02:20   #47
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wewnętrzny dziedziniec Kamisori Yoake Shiro, terytorium Klanu Kraba; koniec miesiąca Onnotangu, wiosna


Manji pozwolił aby Smok jako pierwszy podjął decyzję, był ciekaw co on zrobi.
Lecz to co zobaczył bardzo go zdziwiło wręcz zaskoczyło. Przybyli tu aby porozmawiać z Kuni, a teraz on ot tak wstaje i odchodzi.

"Dziwny ten Smok, wygląda na to, że na dworze go pożrą żywcem. Lecz na całe szczęście ma u boku Skorpiona, który chętnie przyjdzie mu z pomocą. Coś mi się zdaje, że nie tylko przybył tu aby oczyścić swój niesplamiony honor. Popełnia tyle gaf..."

Odczekał chwilę aż Smok się oddali.

- Kuni-sama do wieczora jeszcze wiele czasu, lecz pewnie pan Mirumoto-san musi się wyszykować na 'rozrywkę wieczorną'.

Spod maski zakrywającej górną część twarzy Skorpiona, błyskały czujne oczy, a na ustach wykwitł ironiczny uśmiech. Uśmiech, który można było zinterpretować na conajmniej dwa sposoby, albo wyśmiewa się ze słów Kraba, albo z zachowania Smoka. Lecz ktoś bardziej domyślny mógłby dostrzec prawdziwy sens tego uśmiechu, ale musiałby umieć również czytać w myślach Skorpiona.

- Proszę kontynuuj to co chciałeś nam powiedzieć, a wszystko przekażę Mirumoto Fukurou-san oraz Hida Akito-san. Po chwili dodał. - Masz może ochotę Kuni-sama na czareczkę sake? A tak przy okazji, czy moja służba tutaj jest już zbędna? Czy sprawa ze zdrajcami jest już zakończona? I czy mój sensei wie, że chcesz mnie posłać wraz ze Smokiem i Krabem? A jeśli tak to chciałbym mieć możliwość przekazania listów do Katsumata-sensei. Oraz proszę powiedz, co się stało, że wyglądasz jakbyś zobaczył jakiegoś upiora.

Uważnie się przyglądał shugenja. I wpatrując się w Kuni wyczekiwał odpowiedzi.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 20-09-2007 o 20:38.
Manji jest offline