Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 03:43   #28
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
-Jedyną osobą, którą widziałem, od uderzenia pioruna, był ten, co to go ze Starego Ludu tu wysłali. I wydaje mi się, że to właśnie tutaj go widziałem. Ach, jeszcze propos widzenia - zgubiłem swoje rzeczy, w tym naszyjnik z szmaragdowym oczkiem. Nie widziała pani może?

Wiedziala, poprostu wiedziala, ze on nie mogl nikogo zabic. Westchnienie zniecierpliwienia i ignorancji wyrwalo sie z jej piersi.

- Nie..

Warknela w jego strone i poprawiwszy torbe z ekwipunkiem oraz uchwyciwszy pewniej Agiel ruszyla w strone lasu. Jezeli bowiem ow obcy podazal w ta strone to i zapewne przynajmniej czesc z druzyny znajduje sie obecnie w lesie. Ciekawilo ja jedynie ktory z nich krzyczal. Po kilku krokach zatrzymala sie i odwrocila w strone barda.

- Idziesz?

Spytala. Miala nadzieje, ze okaze sie na tyle rozumny co by nie przeszukiwac teraz calej okolicy w poszukiwaniu swojej blyskotki. Nie czas to byl na takie zabawy.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline