Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 08:47   #103
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
- Ot znalazł się mądry nie po to mnie kolegia za cesarskie pieniądze kształciły abym potem zachowywał się jak byle kmiotek na ulicy i goły bez pancerza ruszał na uzbrojonych strażników. Nie po to wykładali taktykę żebym potem się zachowywał jak byle kupczyk. Chciałeś walki na miecze to masz jako jedyny posiadasz pancerz idziesz, więc przodem. – uśmiechną się a w oczach jego pałał ogień - zabijemy kogo trzeba, potem spalimy to miejsce to wypali wszystko i zatrze nasze ślady.
- Jeżeli dalej będziesz się zachowywał jak tchórz to pomyślimy czy się twoja nagrodą nie podzielić bo jak na razie nie wykazałeś walką tylko gadaniem. Całkiem cię ze strachu zamurowało.

- A jak ktoś nie wieży w kultystów niech lepiej zacznie w nich wieżyć i dobrze to zapamięta, bo to jedyny sposób żeby się uchronić przed stosem i torturami w waszym wypadku. W moim wypadku chroni mnie prawo cesarskie jako maga równego prawom szlachcie nikt nie może mnie aresztować. Jeśli nie złapie mnie na miejscu zbrodni, z nakazem wystawionym przez sędziego i dotyczącym tej właśnie zbrodni. Jak widzicie jest to mało prawdopodobne. – spojrzał z uśmiechem na elfa – ciebie nie chroni to prawo tak jak i magów z innych państw.
Szybko rozejrzał się po strażnikach kapłanach czy żaden z ich przedmiotów nie emanuje magią. Poszukał również jakiejś tarczy.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 18-09-2007 o 08:59.
Cedryk jest offline