Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 10:23   #11
BLACKs
 
Reputacja: 1 BLACKs nie jest za bardzo znany
Cytat:
to, że łatwo zginąć (bo denerwuje mnie czasem gra superbohaterem, którego nie da się ubić bez armii)
Dojdziesz do 2200 PD i jesteś nie do usieczenia ^^. Kwestia podejścia do tworzenia i rozwoju postaci.

Cytat:
Jednak trzymam się świata i ogólnego założenia systemu czyli jest to dark fantasy, nie pozwalam moim graczom ratować świata
Dla mnie dark fantasy = gra o trudnych wyborach. To, czy jest to brud und błoto, czy kampania oparta o intrygi szlacheckie, gdzie gracze mają własne posiadłości, czy epicka kampania dla wybrańców bogów, nie ma dla mnie znaczenia. Ważne, by został zachowany ten pierwszy element. A w kwestii bohaterów, traktuję ich w Warhammerze jako "bohaterów będących zwykłymi ludźmi", mając przy tym takie podejście jak autorzy kampanii. Lubię do tego dodać trochę elementów kosmetycznych z low i horror fantasy.

Chociaż, czasami tęsknię za przygodami, w których znalezienie małej sakiewki złotych koron było ogromnym szczęściem ^^.

Mimo wielu wad, lubię Warhammera za świat - Chaos na północy, kultyści w mieście, skaveny w kanałach i zwierzoludki czające się w mrocznych ostępach. I dokąd tu uciec? ; )
 
BLACKs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem