Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2022, 08:38   #1312
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar Dorjee przestał tańczyć i z powrotem oparł się o studnie:

- Skoro nie jesteśmy sojusznikami to, czemu mnie tu sprowadziłaś Zimo? Czemu udzielasz mi przydatnych informacji? Z "dobroci serca"? Może egzystencja antycznego uosobienia pory roku jest taka nudna, że dla rozrywki rozmawiasz z szalonymi śmiertelnikami? Nie zrozum, mnie źle nasza znajomość zaczęła się bardzo... Lodowato ? I wciąż się ciebie obawiam, mam świadomość twojej potęgi, ale jestem wdzięczny, za informacje i za zaszczyt jakim jest rozmowa z istotą wyższą - Powiedział muzyk.

- Zaraz to jest inny świat ?! ISTNIEJĄ INNE ŚWIATY ?! O kaczożółwie! Mogłabyś opowiedzieć o tym więcej ? Prooosze- Nagle cała udawana powaga zniknęła z Migmara jak świeżo stopiony śnieg zastąpiona chłopięcą ciekawością dzieciaka, którego ucieczką przed niesprawiedliwym światem była dobra książka historyczna.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-11-2022 o 17:55.
Brilchan jest offline