Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2022, 03:11   #537
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Ciężko było powstrzymać swoją ekscytację, kiedy Rowena kontynuowała swoją opowieść o miejscu spoczynku Mitry. "Lekcja historii" jak ją nazwała ironicznie, mogła być czymś więcej niż tylko legendą. Utamukeeus rozumiał, że nie ma powodu by lekką ręką zbywać wszelkie opowieści o duchach, nawiedzonych miejscach i złych klątwach. I o ile większość z nich ostatecznie rzeczywiście okazywała się zwykłymi bujdami, tak zaskakująco wysoki odsetek okazywał się prawdą. Tylko czy teraz rzeczywiście miał czas na to, by obserwować, potencjalnie, zwykłą dziurę w ziemi?

Traper analizował swoje opcje. Przed udaniem się do lasu planował, że po odzyskaniu kontroli nad sobą skontaktuje się z Heroldami i w zależności od ich nastawienia, dostosuje swoje następne kroki. Obecność Roweny i jej niedobitków poszerzała jego możliwości. Z nimi, dokończenie misji zbierania artefaktów mogło się udać.

- Nie ufasz mi. Zrozumiałe, chociaż od samego początku mówiłem samą prawdę. Teraz zrobię to znowu: nie jest mi po drodze z resztą... "Heroldów" Kulti Mitry. Przez ostatnie kilka nocy, gdziekolwiek się pojawili... Pojawiliśmy, tam zawsze dochodziło do przemocy, rozlewu krwi i śmierci. Razor nie mógł tego ująć lepiej: "łaziliśmy i bruździliśmy". Jeżeli pojawią się dzisiaj na spotkaniu z Anną, mogą próbować podważyć jej władzę. Dysponują nagraniem, w którym prosi nas ona o zlikwidowanie Ventrue Valeriusa. Wcześniej spotkali się z Gwen Arwyn i jednym ze scenariuszy za którym optowali było wymienienie Anny, na nią.

Nie mnie oceniać kto się nadaje na Królową Londynu, a kto nie - nie dbam o to. Jedynym słusznym Panem Londynu był Mitra. Gwen Arwyn posiada coś, czego potrzebuję. Można ją znaleźć w klubie The Vaults. Moja propozycja jest następująca - zbierz swoje siły i współpracujmy. Cokolwiek by się nie wydarzyło na tym spotkaniu, usuwając Arwyn pomagasz Annie. Nie będę zadawać żadnych pytań, a po wszystkim możemy się bez słowa rozstać.


Navaho przedstawił swoją odważną propozycję w trakcie zmieniania zabarwionych na szkarłat od krwi jelonków ubrań na wcześniej zakupione nowe. Zagrał trochę va banque - prawdziwa lojalność Roweny mogła wcale nie być tak wysoka, jak to wyglądało z zewnątrz. Ale co innego mu w tej chwili pozostało? Wrócić na spotkanie, do Heroldów? Po co? Uciec z miasta? Dokąd? To była ostatnia karta, która mógł jeszcze zagrać.
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.

Ostatnio edytowane przez Klejnot Nilu : 01-12-2022 o 09:22. Powód: ustalenia w komentarzach
Klejnot Nilu jest offline