Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2022, 17:14   #1314
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Muzyk usiadł na studni - Aha, to miło z jej strony, że dotrzyma naszej umowy, bo z tego, co mówisz Zimo, wychodzi, że nie ma tej kompulsji dotrzymywania umów i tworzenia paktów co Księżniczka Śmierci na ten przykład... Czyli Rilija też jest Akumą jak niegdysiejsza szalona Cesarzowa ? - Spytał, machając nogami.

Potem wysłuchał historii tego dziwnego świata - Dziękuje za fajną opowieść... Wcześniej powiedziałaś, że wskażesz mi drogę do ogrodu straszliwej radości za darmo czy jak to ujęłaś "z dobroci serca"... Czy to nadal aktualne ? Po tych rewelacjach, które mi zaserwowałaś, zaczynam się zastanawiać czy nie przydałaby mi się Maska wykuta z mojej duszy.... Tylko nie wiem, czy poprosić siostrę Koha o maskę, która pomogłaby mi stworzyć własną świątynię czy posunąć do przodu karierę muzyczną? Skoro sprzedaje fragmenty swojego życia duchom oraz wynajmuje swoje ciało innym bytom jak czynszówkę to w sumie czemu nie zacząć dzielić własnej duszy jak kawałek mięsa na potrawkę? - Zaśmiał się z własnego dowcipu.

- Pewni i tak pójdę w ślady Cesarzowej Azuli i zostanę Akumą muzyki, bo za bardzo podoba mi się życie i obserwowanie świata, żeby zgadzać się na jakieś reinkarnacje czy odłączanie od świata! Chce być jego aktywną częścią na zawsze!- Stwierdził zdecydowanym tonem.
 
Brilchan jest offline