Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2022, 13:24   #287
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Aiden zaczął się krztusić - Poproszęee i .... dzie...khe...khe dziękuje- Wyciągnął rękę po dropsa do Deana.

Eddie wstał, chwytając się za przedramię kolegi - Masz racje, wczoraj serio miałem ochotę uciec do rodzinnego wymiaru, ale teraz mam rodzinę zarówno z krwi, jak i z wyboru oraz magię, która mnie tu trzyma.... Zależy mi na was wszystkich! - Ogłosił - A z tym używaniem drugiego imienia to sprytne chroni przed najgorszymi formami klątw dlatego wielu szlachciców nosiło długie wieloczłonowe imiona a ja mam wyrobione dokumenty na Edwarda Dallena - Dodał.

- A twoja Mama i Pan Dziadek Kosta są uroczy twoja mama nie rozwaliła pół pokoju jak moja

- Ale czy zanim pójdziemy możemy zjeść ?- Spytał się i rzucił w kierunku hamburgerów, ostatkami sił woli zostawiając porcje dla innych. Zresztą do jednego dobrał się już Speedy - Zostaw to kocie brzuch cię rozboli od przypraw i ja będę musiał sprzątać twoją srakę!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-11-2022 o 14:53.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem