Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2022, 18:31   #69
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Gdy Elphira wynajęła pokój, Ramiel dowiedziawszy się, że są tylko pokoje czteroosobowe, przewróciła oczami.
- Ale, że o co chodzi. Jak chcecie się zabawić, to nie ma czego się krępować. Mogę nawet kibicować. A jak się wstydzacie, to wiecie, stajenka, schowek na miotły, łaźnia, pokoik młodej wdówki. – zaśmiała się. Gdy się rozsiadły, Ramiel i Karendis jęknęły siadając na poduszkach, bo rozprostowały plecy. Podano im po szklance herbaty z imbirem. Potem rozpoczoł się występ. Piękna tancerka o skrzących włosach i lekko błękitnej cerze zaczęła tańczyć. Była oddziana tylko w srebrzystą bieliznę. Karendis Zawołała ją i rozmawiała przez chwilę, a potem dała jej trzy srebniki. Kobieta podeszła do Eleril i zaczęła przed nią tańczyć. Fechmistrzyni nieco się skuliła, al nie mogła oderwać wzroku od kobiety.
- Nie daje za kasę, ale zgodziła się zatańczyć dla niej. Tyle mogłam zrobić. – Rzekła wiedźma.

Potem po występie podszedł do nich jaszczuroczłek i ukłoniwszy się nisko powiedział.
- Jestem Erseo Karamaze zwany podróżnikiem. Zostałem wynajęty do stworzenia nowoczesnej i naukowo poprawnej mapy Brewoji. – rzekł z wspaniałym wspólnym.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 01-12-2022 o 13:09.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem