Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2022, 08:41   #1881
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Klejnot Nilu Zobacz post
Jesteś bardzo negatywnie nastawiona Rot, zupełnie nie rozumiem dlaczego. Niebezpiecznie ocierasz się o teorie spiskowe.

Nie było żadnej złej intencji, fałszu, niecnego planu by zaszkodzić innym ani w rozdzielaniu się na grupy, ani z Cienkokrwistymi. Szczerze mówiąc, nawet nie wiem o jakiej konkretnie "akcji z Cienkokrwistymi" mówisz, skoro tam się dosłownie nic nie wydarzyło. Szukaliśmy info o Tri Sansie. Koniec. Rozmowa z Najimą? Tak jak mówiłem, prywatna spowiedź Navaho, kompletnie nieistotna dla przebiegu fabuły.

Mój odpis jako ostatni w kolejce, nie pierwszy raz zresztą, jest spowodowany tylko i wyłącznie tym, że przez cały tydzień pracuje tylko i wyłącznie na nocne, 10h zmiany i odpisywać najczęściej mogę w weekendy, też w nocy. Nie było tutaj żadnego wyczekiwania na wasz ruch. Możemy się nie znać, być dla siebie kompletnymi randomami z internetu, ale po co zaraz zakładać że ktoś ma najgorsze intencje? Chce się tak samo dobrze bawić jak wy i nikomu tej zabawy nie psuć.

Obawiam się jednak, że z takim nastawieniem ostatecznie nie wygram, dlatego cierpliwie poczekam na werdykt MiRaaza.
Myślę, że to może być nieporozumienie, nikt ci nie zarzuca, że twoja postać postępuje zgodnie ze swoim kodeksem moralnym.

Ja po prostu czepiam się sposobu sformułowania jednego zdania. Bo w moim odczuciu postać Indianina nie o wszystkim mogła wiedzieć. Nie widzę powodu, żeby zrobić z tego dym. To, że nasze postacie mają inne cele, nie znaczy, że my graczne się nie mamy dobrze bawić
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline