Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2022, 14:09   #1316
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
In Soviet DRACHMA
Louchi uśmiechnęła do Migmara.
- Do ogrodu trafisz, jak w twoim świecie wejdziesz do świata duchów, co ostatnio jest o wiele łatwiejsze. W tym świecie miliony ludzi nie wierzy w istnienie bogów i duchów, a w Amestris nawet zwalczano religię. Gdy trafisz do świata duchów weź ze sobą czarkę z czerwonej gliny wypełnionej słowiczą krwią i połóż na tafli liść herbaty. Wypowiedz „Potrzebuję prawdziwej twarzy” i idź w kierunku wskazanym przez liść. A Rilja… Ona jeest szczytowym osiągnięciem waszego rodzaju. Jedynym z was, którego prawdziwie szanuję. Nie licząc może Kościeja…

Odlot.
Schwytanych zapakowano do samolotu i odlecieli. Kora natychmiast zasnęła w fotelu i zaczęła chrapać.
- Ja mam to na co dzień i stęskniłam się za tym… Choć w najbliższym czasie nie dam jej chrapać. – Sato uśmiechnęła się łobuzersko.
Jednak podczas lotu kilkakrotnie prawie zasnęła i samolot pikował w dół, autopilot był popsuty.
Jorogumo obudziła się w połowie lotu.
- Więc wam się udało… – Rozejżała się wokół – Gdzie mój ojciec? – zapytała.
- On… Riljia go zabiła. – odparła Asami z wachaniem.
Po twarzy Jorogumo pociekły łzy. Wyglądała na kompletnie załamaną.
-[ Co ze mną zrobicie. – zapytała martwym głosem.
- Nie zabijemy cię. Aa tak to zobaczymy – Odparła Asami.
-
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 29-11-2022 o 14:15.
Slan jest offline