Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2022, 00:53   #1883
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Człowieka wyrzuciło na kilka dni za granicę, a w sesji burda...

Nie róbcie mi tego! Jesteśmy o rzut kamienia od finału, a jestem strasznie ciekaw jaki los spotka Wasze postaci.

To po kolei:

- Knyfu z zabraniem przedmiotu w dzień nie mogłem zabronić Klejnotowi, bo poświęcił na to 5 kropek z adventage... długo wyczekał i wybrał taki moment.
Podzielił się ze mną swoimi wątpliwościami. Ja przedstawiłem swoje i wspólnie doszliśmy do takiego przebiegu sytuacji jaki miał miejsce.

Jego postać jest związana z Mitrą.

- Postać każdego z Was jest związana z Mitrą. To od Was zależy czy widzicie Mitrę jako jedynego, który może ogarnąć kuwetę z Antigenem i Anną, czy też jako drogę do celu (no bo macie jakiś wyższy cel? Co?)

- Postać Wisienki nie dzieliła się szczegółami planu. Toteż Indianin nie powinien o tych szczegółach wiedzieć.

- Grupa deklarowała wystąpienie przeciw Mitrze oraz przeciw Annie. Navaho może domniemywać w jakim kierunku pójdzie rozmowa, zwłaszcza, że wie o Juliette Parr. Nie mniej są to domniemania.

- Nikt z Was nie wie jak naprawdę zareaguje Juliet Parr. Dajecie jej w dłoń narzędzie nacisku politycznego na Annę. Czy ją zdetronizuje? Zdekapituje? A może będzie czerpać radość z faktu, że Cath dała jej sznurki za które może pociągać?

Na tym etapie najwygodniej nam wszystkim jest uznać, że Utamukeeus w oparciu o swoje domniemania blefował Rowenie (celowo, żeby zrobić wrażenie) - wtedy nic nie trzeba byłoby edytować.

Alternatywą jest przekazanie Rowenie w jak najlepszej wiedzy swoich przypuszczeń. Wtedy trzeba byłoby nieco zmienić ton wypowiedzi jak słusznie zauważyła Wisienki. Nie są to duże zmiany.

Już zyskaliście Wroga jakim jest Anna. Nie zależnie od dalszych zdarzeń na tym etapie słowa Uty nie wpłyną na zmianę Waszych relacji z Księciem Londynu Anną Bowsley. Dlatego Rot nie martw się perspektywą wystawienia Was.

Co do walki z Camdenem. Zanim podejmiecie kroki chciałbym, żebyście byli świadomi kilku rzeczy:

Nie jest tam sam.
Ma setki lat.
Przeżył zamach na Mitrę.
Ponieważ walka z nim nie jest bezpośrednio potrzebna do odnalezienia Uty, to Yusuf będzie mieć karę na kościach. Chyba, że chcielibyście go odnaleźć, a Roger nie chciałby Was wypuścić. Wtedy ta walka wpisuje się w opcje ignorowania kary

Jutro po 9h jazdy będę już w kraju, ale pewnie zasnę i będę spać do piątku. Post ode mnie najwcześniej w weekend.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline