Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2022, 08:07   #1885
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post

- Postać Wisienki nie dzieliła się szczegółami planu. Toteż Indianin nie powinien o tych szczegółach wiedzieć.

- Grupa deklarowała wystąpienie przeciw Mitrze oraz przeciw Annie. Navaho może domniemywać w jakim kierunku pójdzie rozmowa, zwłaszcza, że wie o Juliette Parr. Nie mniej są to domniemania.

- Nikt z Was nie wie jak naprawdę zareaguje Juliet Parr. Dajecie jej w dłoń narzędzie nacisku politycznego na Annę. Czy ją zdetronizuje? Zdekapituje? A może będzie czerpać radość z faktu, że Cath dała jej sznurki za które może pociągać?

Na tym etapie najwygodniej nam wszystkim jest uznać, że Utamukeeus w oparciu o swoje domniemania blefował Rowenie (celowo, żeby zrobić wrażenie) - wtedy nic nie trzeba byłoby edytować.

Alternatywą jest przekazanie Rowenie w jak najlepszej wiedzy swoich przypuszczeń. Wtedy trzeba byłoby nieco zmienić ton wypowiedzi jak słusznie zauważyła Wisienki. Nie są to duże zmiany.

.
Generalnie moje serce stoi po stronie drugiego rozwiązania, ale i to pierwsze jest dla mnie ok, jeżeli będzie wiązało się z mechanicznym rzutem, który otworzy możliwość jego przejrzenia....
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline