Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2022, 09:18   #1886
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Również jestem za opcją 2. Navaho zawsze mówił prawdę, nie blefował, a przynajmniej tak starałem się go zawsze odgrywać, więc i przy Rowenie będzie prawdomówny.

Nie wiem jednak który fragment mojego posta konkretnie tak bardzo boli i stoi w zaprzeczeniu do punktów wymienionych przez MiRaaza. Posłużę się poniżej rzeczami wypunktowanymi przez niego, jak i przez Ciebie wcześniej, Wisienki.

Cytat:
1) wiedział że spotkanie było zaplanowane -ale nie mógł wiedzieć czy się faktycznie odbył jego odejście z dużym prawdopodobieństwem mogło zmienić plany reszty graczy i spotkanie mogło się po postu nie odbyć ani tym bardziej jaki był jego przebieg
Ok, co prawda ciężko by było uwierzyć Navaho, że cała wasza czwórka rzuciła się na jego poszukiwania i kompletnie zaprzepaściła wszelkie możliwe korzyści jakie można ugrać na takim spotkaniu (szczególnie w przypadku Cat), ale niech będzie - rzeczywiście nie ma potwierdzenia, czy ktoś z Heroldów się na nim pojawił.
Cytat:
2) Wiedział że Qwerty nagrywał, ale nie mógł wiedzieć że nagranie było możliwe od odtworzenia, ani że zostało ostatecznie odzyskane,
Nie wiedział, że były uszkodzone, ale wie, że je odzyskałaś. Dodatkowo, robiłaś z nami postój na punkt z telefonami, gdy jechaliśmy razem do Southall. Widział je przy Tobie, gdy zabierał Ci rano artefakt. Poproszę MiRaaza o potwierdzenie tego punktu.

W pierwotnym szkicu tego posta, podczas jego pisania, dalej odnosiłem się do poszczególnych punktów, ale wszystkie prowadziły do jednego wniosku: łatwiej będzie po prostu wrzucić zredagowaną wersję posta tutaj do waszej akceptacji/zastrzeżeń. Oto ona:

Cytat:
- Nie ufasz mi. Zrozumiałe, chociaż od samego początku mówiłem samą prawdę. Teraz zrobię to znowu: nie jest mi po drodze z resztą... "Heroldów" Kulti Mitry. Przez ostatnie kilka nocy, gdziekolwiek się pojawili... Pojawiliśmy, tam zawsze dochodziło do przemocy, rozlewu krwi i śmierci. Razor nie mógł tego ująć lepiej: "łaziliśmy i bruździliśmy". Jeżeli pojawią się dzisiaj na spotkaniu z Anną, mogą próbować podważyć jej władzę. Dysponują nagraniem, w którym prosi nas ona o zlikwidowanie Ventrue Valeriusa. Wcześniej spotkali się z Gwen Arwyn i jednym ze scenariuszy za którym optowali było wymienienie Anny, na nią.

Nie mnie oceniać kto się nadaje na Królową Londynu, a kto nie - nie dbam o to. Jedynym słusznym Panem Londynu był Mitra. Gwen Arwyn posiada coś, czego potrzebuję. Można ją znaleźć w klubie The Vaults. Moja propozycja jest następująca - zbierz swoje siły i współpracujmy. Cokolwiek by się nie wydarzyło na tym spotkaniu, usuwając Arwyn pomagasz Annie. Nie będę zadawać żadnych pytań, a po wszystkim możemy się bez słowa rozstać.
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.

Ostatnio edytowane przez Klejnot Nilu : 30-11-2022 o 09:27.
Klejnot Nilu jest offline