Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2022, 09:55   #1889
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Klejnot Nilu Zobacz post
Pozwolę sobie na to pytanie odpowiedzieć za niego, bowiem jestem w 100% pewien, że znam odpowiedź tak samo dobrze jak on.
Sam MiRaaz już odpowiedział na to pytanie wcześniej - miałem 5 kropek w odpowiednich cechach w advantage. Rozumiem jednak, że może Cię takie wytłumaczenie nie satysfakcjonować w pełni. Dlatego mam nadzieję, że docenisz teraz mój ukłon w Twoją stronę, bowiem daję Ci spoiler z mojej własnej karty postaci, do której powinienem mieć wgląd tylko ja i MG.

Loresheet: Golconda (5 kropka)
Z tego co przeczytałam Golconda ma być magicznym oświeceniem wampira. I taki wampir może chodzić za dnia "bo tak"?

Cytat:
Napisał Klejnot Nilu Zobacz post
No to już chyba każdy z nas ma prawo prywatnie ocenić, co dla jego postaci jest ważniejsze. Nie wolno Ci na ten temat wyrokować co jest ważniejsze, a co nie. Dla Ciebie Arwyn i Krwawe Łowy bo Brusilla, dla mnie był to DeWorde, z którym moja postać miała bardzo bliskie relacje. Arwyn była dla niej kompletnym nieznajomym.
To nie jest prywatna ocena. O krwawych łowach wiedzieli wszyscy i było zagrożenie że Arwyn zostanie zabita jeśli nie zareagują dość szybko i czapka przepadnie. Tu nie ma do rzeczy nic sprawa Brusilli.

EDIT:
Chce również zwrócić uwagę na pewną niekonsekwencje w rozgrywce.

Brak jest opisu wszystkich wydarzeń z sesji w sesji.

Klejnot Nilu mógł przeczytać post Wisienki a my jego rozmowy z nekromatą już nie.

No i co za tym idzie na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak że przez postać Indianina Camdena wie że Heroldowie już zdradzili i jeśli wskrzesi Mitrę to ten ich po prostu pozabija.

A szanse na zabicia Camdena są znikome.

Można jedynie mieć nadzieje, że Cath namówi Arwyn by ta zniszczyła czapkę bo tak już na wszystkich graczy został wydany wyrok.

Czyli innymi słowy - moja postać nic nie może zrobić i nic od mojej postaci nie zależy - czyli ta gra nie ma już większego sensu.

Chyba że jest coś co przeoczyłam i faktycznie mam na coś wpływ i jest po co grać.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 30-11-2022 o 14:55.
Rot jest offline