Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 14:18   #109
kaufi
 
kaufi's Avatar
 
Reputacja: 1 kaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwu
Duch przekazał dokumenty Lilawanderowi, po czym stanął po drugiej stronie drzwi i jeśli otwierają się do wewnątrz a jeśli do zewnątrz to staje zaraz za magiem cienia.

-Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko ograbieniu Wojownika z pieniędzy, ponieważ sam się podjąłeś tego zadania, a jak Kapłanów zabijać nie chcesz to spadaj stąd bo innej roboty tu nie ma. A co do kultystów to wszystko mi jedno w kogo wierzy osoba którą ograbiam lub zabijam.

Powiedział i przygotował się do wejścia do pomieszczenia.*No dobra a więc tu jest koniec naszej przygody, już za chwilę wszystko się wyjaśni* pomyślał podniecony zaistniałą sytuacją.
 
__________________
"because, if you confess with your mouth that Jesus is Lord and believe in your heart that God raised him from the dead, you will be saved."

Rom 10:9
kaufi jest offline