Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2022, 21:52   #1321
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Małżeńskie pogaduszki
- A co jest złego w dwóch kołdrach? Można uniknąć niepotrzebnej sprzeczki, zwłaszcza jeśli się ma różne stopnie ciepłości i krążenia. Nadal może być miło i można się poprzytulać. Jakkolwiek to zabrzmi w ustach kogoś czyj naczelny cele to rozwód z żoną… Po ponad 15 latach małżeństwa i 20 związku. A radę dostałem od kogoś z rodu w którym uznano monogamię. Zważywszy na to i że chłopak, który myślał, że jestem jego przyszłym teściem… Wszyscy w mojej rodzinie nie mają ochoty na ten temat. Chociaż moje dzieci raczej wyniosły z domu, że rodzice bywają czułostkowi, miewają dwie kołdry i ten…
Aiko jeśli twój brat się dowie i co gorsza zapoda wyśmiewanie czyjejś… czułostkowości, to jeszcze też pomogę Kuni w przedsięwzięciu. Choćby w sprawdzeniu wielkości tego klucza.


Jorogumo
- Jorogumo, twój ojciec zrobił więcej dla ciebie przez 2 dni niż mój dla mnie przez 16 lat… Ma kwiaty ode mnie na grobie, a to nie jest sarkazm.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline