Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2022, 23:34   #1907
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Ja również aktywnie trzymam kciuki!
Szczerze mówiąc nie czytam sesji od czasu mojego odejścia, ale lubię zerkać dosłownie raz na miesiąc (również w komentarze). Wyobrażam to sobie tak, że Qwerty opala się w księżycu Malibu, bo szczęśliwie udało mu się uciec (ha ha!).
Ale to reszta zawsze była najlepiej zgranymi postaciami i to od Was zależy końcówka tej historii. Dlatego nie możecie się obrażać i zrażać do siebie, trzeba to doprowadzić do końca :3

Sorry, że z Wami nie jestem, to zależało od wielu rzeczy w moim życiu, którym nie podołałem. Bo wiem, że wy również je ogarniacie w swoim, a jednak daliście radę. To nie jest tak, że obraziłem się na kogoś, również działania Uty tam w podziemiach metra nie miały znaczenia, choć niezgrabnie się zbiegły z moim odejściem.
Zaskoczył mnie tylko mocno ten wątek z Golcondą, ale ostatnio przeczytałem, że według nowych edycji postać nie musi mieć nieposzlakowanego Człowieczeństwa, aby kroczyć ścieżką oświeconej Golcondy.

Jeśli mnie nie nienawidzicie, to z chęcią przyjmę od któregoś z Was streszczenie, co się działo w tym czasie, kiedy mnie nie było. Sesja zawsze miała dla mnie duże znaczenie i mam nadzieję, że nigdy nie odnieśliście wrażenia, że jest inaczej.
Kibicuję i mocno trzymam kciuki.
Mam nadzieję, że jeszcze któreś z Was choć trochę pozytywnie wspomina Qwerty'ego
 
Ombrose jest offline