Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2022, 21:33   #61
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Jak widać, brak znajomości znaczenia słownictwa się kłania. Jakoś nie przypisałem "Przednówka", do jakiejś pory roku, a w zajawce nie było sprecyzowane, więc uznałem że jakaś część zimy, bliżej wiosny, ale dalej zima :P Jednak forma niech pozostanie, jako wyolbrzymienie mojej postaci, aby bardziej wpłynąć na żebranie, może jakieś pomruki aprobaty usłyszy przy okazji i to pomoże haha

Przykro mi, ale jak napisał Dekline, mój znajomy nie da rady. Ogólnie nie doceniliśmy tempa w jakim idą studia, a także z czego mówił, akurat teraz trafił się jakiś bardziej angażujący moment w pracy. Za dużo rzeczy na raz się złożyło niestety. Mnie pod względem czasu, na ten moment ratuje tymczasowe bezrobocie, ale nie ma obaw, po powrocie do pracy nie zniknę :P

Dla mnie nie ma problemu jeżeli chodzi rejestrację. Dopasuje się do większości, co komu będzie pasowało.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem