Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2022, 09:54   #259
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Zmyślny Trartex sprawdził drzwi pod kontem pułapek i zamkuf. Pułapek nie znalazł, a jedyne zamknięcie to był skobelek od środka pomieszczenia. Zresztom, co to było za pomieszczenie? Małe bardzo. W środku mieściła siem ledwo ledwo jedna skrzynia. W skrzyni tej wycienty był okrongły otwór. A niech to! pomyślał złodziej. Chyba ktoś go ubiegł i dobrał siem do tego, co było w skrzyni! Zwrócił jeszcze uwagem na niewielkom wionzkem światła, jaka dobiegała przez sczelinem w suficie. Za małom, aby siem tam zmieścił snot, a nawet jego renka. Ledwie palec można tam wetknonć.


___________________

- A widziałeś ty kiedy ducha, co by nie był blady? - zdziwił siem goblin, na pytanie Przykurcza.
- Potrzebujem, żeby ktoś zakrencił kołem, bo ja sam nie mogem. Jak mi pomożesz, to powiem ci, gdzie krasnoludy trzymały klejnoty z runom światła. Jak sie wie jak, to można zrobić, aby siem świeciły. Mogom być takie świeconce kamyki? - mówił dalej, przesuwajonc siem powoli dalej w tunelu.
 
Gladin jest offline