Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2022, 19:56   #63
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Ja nie mam żadnych przeciwskazań co do przejęcia rzutów przez MG, jeśli taka jego wola. Pomyślałem sobie jedynie, że nowym graczom (teraz zaś samej Tildan, ale to ona wciąż pozostaje w centrum uwagi w tych warsztatach) mogłoby dać więcej frajdy samodzielne przetestowanie sobie jakiejś umiejętności. Kostnica wbudowana w panel sesyjny w zupełności do takich okazjonalnych rzutów wystarcza, ją mam ją uruchomioną we wszystkich moich sesjach. Stąd taka moja sugestia, zupełnie niezobowiązująca, by może dać możliwość Tildan na rzucenie od czasu do czasu samej sobie - choćby po to, by poczuć ten dreszczyk emocji towarzyszący momentowi, w którym klika się myszką w okienko "Zapisz rzut". Chodzi mi o jakieś mniej istotne dla rdzenia fabuły testy typu plotkowanie, przeszukiwanie czy spostrzegawczość w nie-bojowych scenach. Ale jak już zaznaczyłem, to tylko luźna propozycja.

No i wyczekuję z ogromna niecierpliwością na nowy wpis fabularny MG!

P.S. Nawiązując do wcześniejszego pytania Dekline, ja byłbym za okazjonalnym stosowaniem sesyjnej Kostnicy w postach oraz przerzuceniem bardziej seryjnej kostkologii vide walka na barki MG.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem