Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2022, 11:16   #27
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Mikhail parsknął. Butch miał oko do ludzi... więc bezpośrednie okłamywanie go nie miało żadnego sensu. Kto wie, może nawet był psionikiem?

- Fakt, trochę popłynąłeś, więc chyba nie dziwne, że mam ograniczone zaufanie. Nie mam pewności, że artefakt istnieje, ale wątpię, byś się na to porywał gdyby nie istniał. Moja działka, teraz jak rozumiem większa, pozwoli mi się spłacić. Ta, mam długi i co z tego? Życie kosztuje, a jak się nie spłacę to tak jakbym był martwy. Tyle. Nie mam zamiaru o tym gadać.

Tak, młody miał długi... u Jakovian. Dług życia był dość dużym długiem którego mógł nigdy nie spłacić.

Tak, wierzył, że im lepiej wykona zadanie tym jego "działka", czytać poważanie wśród Agentów, wzrośnie wymiernie. Może nawet dostanie nowy cyberwszczep, albo dalsze szkolenie psioniczne?

Tak, w jego oczach jeśli nie wykona zadania to tak jakby był martwy. Spalony i niewiarygodny w oczach Agencji, a całe jego życie okaże się bezwartościowe... może nawet dosłownie i Agencja się go pozbędzie definitywnie.

...a artefakt? Agencja mówi, że jest, ale zawsze jest szansa, że go nie ma.... pewności nie miał żadnej i wątpił by nawet jego przełożeni mieli co do tego pewność. W końcu gdyby mieli to po co angażować osoby trzecie?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline