Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2022, 18:02   #1326
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar Dorjee wzruszył ramionami - Wojna to zło mówię to, choć byłem pod przymusem szkolony na żołnierza... Tysiącletnia wojna zabiła mój naród teraz Bliźnięta szykują się, do której wojny chyba nie da się uniknąć?! Straszne z nich osoby uciskające ludzi, którymi powinny władać, ale staram się nie porwać fikcji o wojnie sprawiedliwej może właśnie tutaj przydałby się awatar albo vaatuawatar żeby uwięzić tyranów ? Tylko czy nie zrobimy kolejnej Kuviry tak jak z zabiciem Cesarzowej Ziemi ? - Myślał głośno.

- No dobra fajna sztuczka z tą studnią, ale co rozumiesz przez to, że w świecie Mundis poważnie podchodzą do wojny ? Większość historii mojego świata 4 żywiołów to historia wojny
 
Brilchan jest offline