Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2022, 18:19   #38
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Pierwszego dnia ukryci cyloni jeszcze nie będą o tym wiedzieć, więc będą działać dla dobra miasta a to daje nam dobre proporcje. Zastanawiam się czemu Pana Klient aż tak boi się prostej medycznej procedury. Czyżby miał coś na sumieniu? Bo jak Pan powie, że on powołuje się na klauzulę sumienia to nie uwierzę. Proszę mi wybaczyć, ale w dzisiejszych czasach nawet nastolatki nie są aż tak naiwne.
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
[*]Jak jestem ukrytym cylonem, ale tego nie wiem i chcę być człowiekiem, to po prostu nie wykonuję akcji sprawdzenia czy jestem cylonem? Czy wtedy przegram w przypadku wygranej ludzi?
Odp: Tak, wtedy przegrasz. Ukryty cylon ma ten sam cel co cyloni. Jeśli cyloni przegrali, ukryty cylon przgrywa, nawet jeśli się nie dowiedział że jest ukrytym cylonem. Ale jest tu małe zabezpieczenie - w przypadku gdyby żaden cylon nie mógł uczestniczyć w fazie akcji skrytych (został zlikwidowany lub przebywa w areszcie), to uśpieni cyloni automatycznie dowiadują się że są cylonami.
-Tooooo komu polać wub wub wub? Domyślam się, że to nie panienka zadała to pytanie, wink wink, udaję dźwięk mrugania gdyż nie mam powiek.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline