Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2022, 14:37   #1328
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Louchi uśmiechnęła się.
- Przez ostatnie dziesięciolecia od czasów awatara Anga do powstania Równistów nie toczyliście istotnych wojen… Tu rozwinięto zabijanie się do poziomu perfekcji. Dziesiątki państw i narodów o odmiennych językach i zwyczajach uczyniły z tego miejsca piękny obraz tego, czym jest wasze tak zwane człowieczeństwo. Ale u was też nastąpił postęp. – Pokazała mu najpierw Ba-Sing-Se i potem zobaczył pustynię niedaleko. Wystrzelono tam rakietę, która wybuchła w powietrzu pokrywając wszystko cienką warstwą pyłu jedamitowego. Widział zwierzęta duszone przez kryształ rosnący im w płucach. Potem widział samotną wyspę gdzieś w pobliżu republiki, gdzie zrzucono gaz bojowy. A w końcu daleką północ, gdzie odpalono słynną bombę duchową.
- Może po prostu wystarczy poczekać, aż sami się wymordujecie?

Małżeńskie pogaduchy.
Asami uśmiechnęła się smutno.
- Od czasów mojej babci Jun, kobiety w mojej rodzinie były wojownicze. Od czasu… tego co się stało mojej matce ojciec bardzo, a to bardzo poważnie traktował nauczanie mnie samoobrony i dobrze na tym wyszłam. – powiedziała patrząc czule na Korę.

Jorogumo i Awatar.

W tym momencie Kora się przebudziła. Podeszła do Asami i przez moment rozmawiały cicho.
Jorogumo odpowiedziała.
- A potem zdarzył się Zaheer i musieliśmy walczyć o przetrwanie, co nie było łatwe. Robiliśmy różne rzeczy… Przyznam, że pchała mnie też ciekawość i pragnienie poznania pradawnych tajemnic. Jestem w równym stopniu szarlatanem, co osobą szarlatana udającą. Po ojcu odziedziczyłam dar, choć o wiele silniejszy. Poznałam nawet Azulę, słyszałam, że spotkał pan jej wnuczkę?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 09-12-2022 o 15:09.
Slan jest offline