Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2022, 20:44   #1330
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Małżeńskie pogaduchy
- Ilekroć Chaos wyszczerza kły dzieją się straszne rzeczy. - Daichi pokiwał głową - Trzeba dać sobie szanse na obronę. Nie agresja, ale jeśli masz się bronić nich boli atakującego.
No i nie wierzę w słabą płeć. W sumie Naród Ziemi wydał najtwardsze babki historii- Toph Being Fong wynalazła Tkanie Metali, Awatar Kyoshi żyła najdłużej z wszystkich Awatarów, a Kuvira- może i sucz, ale poderwała świat w posadach. To trzeba przyznać.

W mojej rodzinie mówiło się raczej o męskich przodkach, którzy wyklepali komu trzeba. Ale patrząc na statystyki, to na szczęścia moja córcia na szczęście jest rozsądna. Chociaż jeśli zrozumiałem tego Tobia to chyba stwierdził, że się zakochał jak Kohaku mu dokopała. Mieli 6 lat, ale nie uważam tego za wiążące. Uciekłem z domu kiedy mi próbowali zaaranżować zaręczyny z jedną dziewczyną z długiej linii Tkaczy z Ba Sing Sei.

I czy daleko jeszcze do domu?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline