Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2022, 14:49   #1331
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wizje
Lochi uśmiechnęła się.
- Twój świat jest na krawędzi czegoś strasznego… Wojny pięknej w swojej niszczycielskości. A ty znajdziesz się w samym środku tego wszystkiego. – Przytuliła Migmara.

Małżeńskie pogaduchy.
- W takich chwilach naprawdę doceniam to, że mój ojciec zawsze okazywał mi miłość. – rzekła
Asami.

Kara i przeznaczenie
.
Kora wstała i powiedziała do Jorogumo.
- Posłuchaj… Mogę cię oddać policji i wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafisz do więzienia, choć pewnie dobry prawnik ma szansę cię wybronić. Ale twoja kariera zostanie zaprzepaszczona. Jednak składam ci ofertę. Zostaniesz naznaczona tatuażem, który odetnie cię od świata duchów… Być może kiedyś zostanie zdjęty. Wykorzystasz całe możliwości organizacji twojej i twojej siostry, a ja nikomu nie powiem co zrobiłaś. Co więcej, dam ci zemstę… – Powiedziała Kora, a Joromumo uśmiechnęła się ponuro..
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline