Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2022, 17:39   #6
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Dla mnie to jest właśnie bolączka obecnej formy sondy. Ogólnie głosowałbym za nową reputacją. Daje to co bym chciał ja, rozszerzając to też na elementy, na których może zależeć innym, jednak mi są obojętne. Niestety nie mam pojęcia z jakiego powodu osoby głosujące na opcje numer 1, wybrały właśnie tę opcję. Chcą starej, czy nowej reputacji? Nie wiadomo. Jak głosy padną na starą, to nie będzie tego na czym najbardziej mi zależy, czyli na feedbacku bez ograniczeń. W ten sposób głosuje zapobiegawczo na feedback, tak jak zauważył archiwumX. Tam obie wersje dają to co chcę. Jedna bogatsza, druga uboższa.

Wracając do pierwszego zdania, to jest bolączka (według mnie), obecnej formy sondy. Były różne propozycje, ale padło ostatecznie na tę, którą tu widzimy, więc trzeba dopasować się do tego co dostaliśmy i właśnie z tego powodu mój głos jest taki, a nie inny. Podejrzewam, chociaż nie wiem, czy słusznie, że może znaleźć się jeszcze kilka takich osób jak ja.
 
Elenorsar jest offline