Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2022, 20:15   #1332
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Małżeńskie pogaduchy
- Pocieszające, pani Asami. No rozumiem, że podjął sporo złych decyzji. I o ironio w i imię utraconej miłości.
Ale mój stary podejmował nie tylko marne decyzje, coój uważał, że od takich rzeczy jak okazywanie miłosci poprzewraca się mi i moim braciom we łbach, osłabniemy, a kto wtedy będzie bronić Ba-Sing-Sei z nalezytą mocą i szacunkiem?! Miasto i tradycję kochał bardziej od ludzi. Dziadek musiał go upuścić w którymś momencie na łeb. Nie znajduję innego wyjaśnienia, bo dziadek to jeszcze uznawał, że wnukom należy się miłość. Co chyba jest jednym z powodów, że mam jeszcze pare klepek na miejscu.

A skoro już wszyscy narzekamy na dzieciństwo, małżonków i rodziców, to Aiko jakoś nigdy nic nie opowiedziałaś o swoich rodzicach. Bo skoro Hideki nie jest o dziwo twoim synalkiem... To rozumiem, że stało się coś z waszymi rodzicami.
Choć widywałem i sieroty wojenne co utworzyły sobie nie tyle gangi, co rodziny. Nawet zaskakująco funkcjonalne rodziny pomimo takich początków. No to jak z tobą bylo Aiko?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline