Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2022, 11:58   #53
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Miguel zaparkował i zamknął oczy. Kabel łączył go z samochodem. Lubił myśleć, że dzielą ciało i zmysły. Wprawdzie czujniki parkowania pokazywały, że nikt nie stoi w promieniu dwóch metrów od auta, ale kamera cofania już dawała pogląd na całą ulicę.

W końcu otworzył oczy.
- Zróbmy to po cichu. Hotel miał AI i systemy obrony. Na bank ma też zaawansowany monitoring. Może biometrię. Rozejrzyjmy się. Może byś się wpiął. Ja się przejdę. Jestem niższy i nie ruszam się jakbym miał miotłę w dupie. No i mamy niezależną łączność.

W samochodzie na ekranie pojawiła się mapa okolicy i migające kropki ich lokalizatorów.

- Wejdę tam. Rozejrzę się. Powiem wam co i jak. Wy zobaczcie co dzieje się z przodu. Pokaż no tę mapę.


Rzut na skradanie z modem +13 = 16

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 15-12-2022 o 12:01.
Mi Raaz jest offline