Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2022, 12:42   #556
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Brill jak ja uważam, że jakaś KP jest niegrywalna już na etapie rekruty to daję o tym znać. I albo wówczas Gracz dany element skoryguje, albo rezygnuje z gry, albo nie dostaje się do sesji. Na etapie rekruty Twoja KP wydawała mi się w porządku, nawet całkiem ciekawa i oryginalna. Po prostu nie spodziewałem się, że już w trakcie gry będziesz odgrywał tą postać tak jak odgrywałeś. Nawet ten konkurs na freak show byłby do przełknięcia gdyby szło to w parze z zainteresowaniem główną intrygą i sesją. No ale z całej piątki Carl mi się wydawał najmniej zespolony z główną osią fabularną. W połączeniu z okazywanym fanatyzmem i tym freak show no to łącznie stawiało go pod znakiem zapytania. No ale z każdą turą liczyłem na jakiś przełom w tej sprawie, zwłaszcza jakby sesja przeniosła się już do Brukseli gdzie w końcu od początku miała się dziać zasadnicza część sesji.
Freak wyszedł właśnie z tego, że miał charyzmę 0 i właśnie to starałem się odgrywać dziadek z traumą i depresją, który w wierze i stanie wampirycznym znalazł nowy powód do życia, ale nie nadaje się do polityki i spiskowania, bo prosty robotnik, który religijnie wierzy w Camarile i robi co mu każą.

Przykro mi że wyszło niegrywalnie można go było odesłać do gołębi a ja wykombinowałbym coś innego no trudno...

Pozdrawiam i życzę powodzenia przepraszam za mój udział w rozpadzie sesji co złego to nie ja pozdrawiam/

Edit

Cytat:
- Szpitalny ekshibicjonizm Brilla który w końcu stał się dla mnie męczący i niesmaczny. Nie wiem co to wnosiło do sesji. Zwłaszcza pozytywnego.
Przyjmuje krytykę wezmę pod uwagę na przyszłość.

Choć mam odmienne zdanie, osobiście widziałem to jako informowanie o własnym braku dyspozycyjności. Robię tak zarówno w innych sesjach na tym forum, jak i grając przez discord/ FB w necie i
Nikt poza osobami w tej sesji Nigdy nie miał z tym problemu wręcz omawiając tę sytuację z innymi osobami spotkałem się z ich strony ze zdziwieniem czemu ktoś ma pretensje o tego typu informacje? Cóż przyznaje się tutaj do winy, że to zepsuło atmosferę i rozwaliło sesje, ale WCIĄŻ nie rozumiem czemu to dla was problem? Reszta ludzi, z którymi gram robi to samo i nie widzę w tym, żadnego ekshibicjonizmu. To wasze tz. Sonichu, Pipboy i Culafoon zachowanie i reakcja wydają mi się dziwne. Jak dla takie informowanie to dla mnie to zwykła netykieta.

Cóż, będę pamiętał, że dla tej grupy osób to jest najwyraźniej problem i będę o tym pamiętał nie muszę rozumieć. Właściwie to dla Pipboya bo z resztą nie będę grać już.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-12-2022 o 14:28.
Brilchan jest offline