Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2022, 15:01   #296
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dzień Dobry Panienko na imię mi Marco i będę dzisiejszego dnia Panienki kierowcą. Pracownikiem rodziny Dallenów jestem od dekady, wszystkie przekąski są wliczone w koszt i nie musi się Panienka niczym przejmować- Odpowiedział na oko 40-letni Latynos z Bródką.

- Za dużo żelu ? To bliźniaki uparły się, bo naoglądali się różnych studniówek w serialach i sądzili, że tak to powinno wyglądać, ale skoro wolisz, moje naturalne włosy to też się da załatwić - Eddie przyzwał moc Aquakinezy rozpuścił lód, umył głowę lewitującą wodą, aby, po chwili wylać ją za okno jego włosy były znów suche i puchate.

- Teraz lepiej ? Czyli powianiem był załatwić Hummer limuzynę ? Ten pomysł zawsze wydawał mi się nieco głupi, bo hummer to samochód wojskowo — terenowy a limuzyna to auto miejskie i luksusowe więc pasują do siebie jak pięść do nosa... Zawsze myślałem, że stworzono je dla osób w rust belt, które przyczepiają sztuczne jądra do rur wydechowych ciężarówek pickup i sądzą, że zwykła limuzyna jest pedalska... Choć do zespołu metalowego to rzeczywiście pasuje... Aiden namawiał mnie na hummer limuzyne widać trzeba go było posłuchać - Dodał z uśmiechem.

- Co do kwiatów to mają one swój własny język symboliki: Różowe oznaczają właśnie podarek dla przyjaciółki, bo nie sądzę, żebyś widziała tę randkę czy mnie w kontekście romantycznym... Czerwone kwiaty oznaczają właśnie emocje i intencje romantyczne dodałem pojedynczą różyczkę, żeby dać znać, że i na to jestem otwarty, jeżeli byłabyś zainteresowana, ale nie obrażę się, jeżeli ten czerwony kwiat oddasz osobie, do której żywisz takie emocje a my pozostaniemy przyjaciółmi - Wyjaśnił swoje intencje ze wzruszeniem ramion.

Uważnie wysłuchał opowieści Joann o grupie bardów, do których należał jej ojciec, kiedy skończyła, pokiwał z namysłem głową:
- Tak, Wujek Tadem opowiadał mi podobne rzeczy, zanim został magiem był bardem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-12-2022 o 00:55.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem