Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2022, 20:40   #557
Coolfon
 
Coolfon's Avatar
 
Reputacja: 1 Coolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputacjęCoolfon ma wspaniałą reputację
Odniosę się do tego co, wydaje mi się, najważniejsze. Przeczytałam zamknięcie sesji i chciałam naprawdę bardzo gorąco podziękować za domknięcie sprawy Russo i to w taki sposób. Super się bawiłam czytając całą akcję, a na koniec aż mi się zrobiło cieplej na sercu. Więc jeszcze raz bardzo dziękuję, bo nie musiałeś Pip brać tego pod uwagę, zwłaszcza że jest to zakończenie sesji. Tutaj w pełni zgadzam się z Mi Raazem, ja również jestem pod wrażeniem ogromu pracy który włożyłeś nie tylko w tę, ale we wszystkie kolejki od samego początku przygody. Tak samo dobrze bawiłam się czytając historię z Maską i już co się działo w tej Brukseli. Napiszę jeszcze jedną rzecz. Prywatnie już Cię Pip przeprosiłam, ale skoro pisałam coś publicznie to i publicznie to zrobię. Mieliśmy spinę, ale spiny zawsze się zdarzają bo ludzie są różni. W normalnych warunkach nie zareagowałabym aż tak ostro i jestem pewna że byśmy to dogadali na spokojnie. Na pewno bardziej bym ważyła słowa. Poniosły mnie nerwy, za co Cię przepraszam. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że w 48h życie przewróciło mi się do góry nogami. Zjadły mnie stres, ból i nie myślałam do końca trzeźwo bo pompowali we mnie naprawdę sporo leków. Nawet nie pamiętam czy to było przed czy po operacji, ale było i wypada naprawić co się skopało. Uważam Cię za świetnego MG i to fakt, a nie opinia.
Dziękuję też tym którzy wiedzieli co się dzieje i mnie wspierali cały czas i odwiedzali gdy już można było. Jesteście najlepsi
Reszcie już dziękowałam wcześniej także wesołych, zdrowych i spokojnych świąt.
 
Coolfon jest offline