Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2022, 22:15   #558
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Brill

- Ok, to każdy ma swój punkt widzenia. I patrzy na tą samą sprawę właśnie przez ten pryzmat. Dzięki za zgłoszenie się do tej sesji i stworzenie nietuzinkowej postaci. A póki co powodzenia w innych sesjach i zdrówka życzę



@Coolfon

- Bardzo Ci dziękuję za te ciepłe, życzliwe i miłe słowa na koniec sesji. I za stworzenie ciekawej kreacji i jej barwne i pomysłowe użycie na sesji

- Co do Russo to w sumie pomysł już w KP wydał mi się interesujący. No a jak pisałem powyżej to jak już i tak w grze Margaux nadała bieg sprawie no to wydał mi się to ciekawy wątek aby go wrzucić na koniec scenki co z tego wyszło. No i cieszę się, że przypadło Ci do gustu W końcu to Ty byłaś główna adresatką tych scenek z tej nitki fabularnej

- A Maska też się cieszę, że przypadło do gustu. No wiedziałem, że raczej będzie wyoutowana z akcji to chciałem pokazać coś więcej niż tylko jako połamanego pechowca. Poza tym też jak to jest w tej Brukseli wszystko zorganizowane. No i ta filozoficzna intryga uszyta po dumaniach nad przeczytanymi podręcznikami

- A przeprosiny przyjmuję i dziękuję Wielki szacun za odwagę cywilną aby to napisać publicznie. Nie każdego stać na taki krok nawet jak po cichaczu się gdzieś na pw czy gdzie indziej dogadamy i pogodzimy więc tym bardziej dziękuję za Twoje słowa A co do sytuacji to tak, zaskoczyło mnie to wszystko wtedy. Ale no jak sie dowiedziałem ocb to jasne, nie ma sprawy. Nie ma się co zabijać i gniewać śmiertelnie za jakieś wymyślone sesje na jakimś forum Dobrze wiedzieć, że rozstajemy się w tej sesji w przyjaźni



@Wszyscy


- W weekend mam lot do PL. Więc w sumie doba w podróży. Dlatego może być mnie mniej. Zapewne już z PL gdzieś w przyszłym tygodniu zamknę sesję i poproszę o przeniesienie jej do archiwum. A póki co spokojnych, bezpiecznych i ciepłych świąt. I oby Wam się spełniły marzenia i pragnienia. I byśmy wszyscy mieli czas, okazję i ochotę na nasze pasje i hobby, także te forumowe
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline