Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2022, 20:24   #297
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Limuzyna Dallenów
- E tam… Za często jeździłam tymi hummerami… I jak teraz to mówisz… Ja bym się zastanawiała czy to był przytyk od Aidena, że z jakiego chamskiego pospólstwa według niego jestem. I tak wyglądasz dużo lepiej. - skwitowała Joan. Parokrotnie pozwoliła sobie postukać się swoim dłoniom o siebie. - I ten… No… Eddulan, ja rozumie, że pewnie herosi często muszą się borykać z tymi co po uratowaniu przed czymś niebezpiecznym twierdzą, że strzeliła je strzała Erosa. Czy tam Amora- Grecy mnie wychowali, zawsze przychodzą mi na myśl wersje pierwotne, z greckich mitów.
I też Metalowcy, więc widywałam groupies- wiesz te co sypiają ze swoimi ulubionymi muzykami. Sława i muzyka to jest mocna mieszanka. Bez chemii, a ludzie zachowują się jak po afrodyzjaku zmieszanym z energetykiem. Ratunek w chwili zagrożenia pewnie są na podobnym poziomie. Jeśli te uratowane fanki bywają tak drapieżne jak niektóre groupies, to… Nie wydawało mi się dziwne, że po nocy z nimi wujek Ralph wracali podrapany, ze śldami zębów czy siniakiem.
Doceniam ocalenie mi życia Eddulan, w końcu mam jedno, ale chyba na mnie to nie zadziałało w ten sposób… No nie musisz się martwić, że zranisz mi zakochane serce, czy coś. . Wiesz, jest coś takiego jak “próbne randki”, że ludzie chodzą, żeby zobaczyć jak to wygląda. W grze “Our Life: Beginning and Always” o tym jest. Dean trochę takich próbnych randek przeszedł. I albo ma w tym czarny pas, albo nie umie w związki.

Jesteś spoko, szliśmy w to same, a Aiden był wkurwiający i należał mu się pstryczek w nos. Wiesz, że mama mi dała dodatkową kasę, bo w końcu wyszłam z domu, żeby spotkać się z ludźmi? Powiedziałam, że idę się spotkać z moją grupą RPG… Nie tylko ty jesteś przychlastem w rodzinie. Chociaż nie jest jeszcze tak źle, żebym miała iść w ślady taty- po maturze wsiąść w rozklekotanego vana i pojechać w siną dal.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 16-12-2022 o 20:36.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem