Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2022, 00:50   #299
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Reakcja na słowa Joanny

Ed uważnie wysłuchał słów Joann pokiwał głową następnie wyjął korsarze z butonierki swojej sportowej marynarki, schował go do wewnętrznej kieszeni.
- Rozumiem, nie martw się nie było tematu nie jestem jakimś zjebanym incelem, który sądzi że cokolwiek mu się należy i wyklina "friend zone" - Stwierdził po czym, wyciągnął pojedynczą czerwoną różę i wpiął ją sobie w klapę.

- Dzięki za tą kumpelską próbną randkę, bo trochę mi było wstyd, żebym w tym wieku na randce jeszcze nie był przyda się doświadczenie na przyszłość jak spotkam odpowiednią dziewczynę, chłopaka, albo sam nie wiem kogo... Moi rodzice też nieco się posrali ze szczęścia a jak im powiem, że to testowa dwójki nerdów to przynajmniej nie zamęczą mnie pytaniami i prośbami, żeby zapraszać cię na obiad do wieży - Dodał z uśmiechem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-12-2022 o 00:56.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem