Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2022, 14:55   #300
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Kwiaty i Diana.
- Kiedyś byłam z rodzicami w Polsce jako szkrab. I to było około pierwszego listopada i było dużo chryzantem do kupienia i strasznie mi się podobały. Tata odwiedzał dom starców, którego remont sfinansował… No i ja chciałam być miła i nakupowałam chryzantem, i porozdawałam je babciom… Wiecie, że to kwiat na święto zmarłych?

Diana The Hero.
- Oj… Wiesz, ja uratowałam Nicol wyciągając ją z zaspy. Potem zaniosłam do swojej chatki, bo przemarzła i przemokła bidula… I fondue jadłyśmy razem pod jednym kocem… i grzane wino było, tak jakoś wyszło… – zaczerwieniła się jak burak.

Przed Chili u Charliego.
To najbardziej szkocki horror, choć irlandzki. Ale najbardziej lubię Drakulę Coppoli… Zabawne było to, że była tam sekundowa scena jak Mina i Lucy się całują. Fajnie to wykorzystali w „Dracula:Unburied” gdzie Lucy była jednostronnie zakochana w Minie. Szkoda ze serialu nie kontyuowali.

W środku
Angus wstał i przywitał się nieco stremowany, ale raczej przyjaźnie się uśmiechając.
- To miło, że Diana znalazła tu tylu przyjaciół. W domu mieliśmy znajomych, ale nie kumpli. – powiedział szczerze się uśmiecgając.
- Ta, ja byłam nadmiernie wyrośniętą chłopczycą mieszanego pochodzenia i to katoliczką. powiedziała Diana
- A ja jąkającym się alergikiem którego ojciec chce zabrać pracę herosom. – Dodał Agus
- Tata Angiego wspiera ANTS organizację uznającą superbohaterów za szkodliwych społecznie. – dopowiedziała Diana.
- Księży, pastorów i wróżki też by zdelegalizował. – zaśmiał się trochę nerwowo.

Diana zamówiła nachosy z serem i salsą oraz papryczki nadziewane serem i zapiekane, a potem chili con carne verde. Modliła się w duchu aby nikt nie wziął steku z angusa krwistego…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem