Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2022, 15:29   #205
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Na Sigmara, co ci się stało? - Rudolf zapytał Carlo, gdy ten wrócił poobijany. Tileańczyk opowiedział o tym, że zobaczył strażników, przestraszył się, zaczął uciekać to zaczęli gonić... Jakaś kobieta go złapała, wciągnęła w zaułek... Kobieta okazała się być Roz Bauer i przekazała jak się z nią skontaktować. Oraz to, że Gustav jest również aresztowany. Inną dobrą wiadomością, jaką przyniósł protegowany było to, że i Galeb się znalazł i dowód na skavenów miał. Dzięki ci Ranaldzie!
Teraz trzeba było się szybko do Ostwalda dostać.
- Panie Fimburson, chciałbym otworzyć u pana kredyt na wasze usługi. Jako zabezpieczenie, zostawiłbym wartościowe kryształy. W zamian chciałbym pomocy w poruszaniu się po mieście, ochrony mojej osoby i - jak tylko okaże się to możliwe - doprowadzenie do spotkania z elektorką. Teraz chciałbym się spotkać z panem Ostwaldem, że przy okazji zobaczyć się z panem Galvinsonem. Pomysły mam dwa. Jeden, to aby mnie przebrać tak, bym wyglądał jak jeden z pana ludzi. Gdyby zechciał Pan udać się poznać z panem Galvinsonem, mogłoby się to udać. W otoczeniu jeszcze kilku pana ludzi, mógłbym się przemknąć.

Rudolf potarł zarost.
- Drugi pomysł, to skorzystanie z doświadczenia w straży jednego z pana ludzi. Gdybym zatrudnił go i jeszcze ze dwie osoby i przebralibyśmy się za strażników, też moglibyśmy się swobodnie poruszać. To rozwiązanie wymagałoby więcej czasu, bo trudniej byłoby zdobyć przebrania. Ale za to nie angażowałoby Pana osobiście.

- Pewnie mógłbym wymyślić też inne sposoby. Ale co Pan na powyższe?

Kupiec postanowił, że skontaktowanie się z Hieronimusem i Galebem jest obecnie priorytetowe.
 
Gladin jest teraz online