Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2022, 10:31   #338
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Obroty wykonane przez Gobelina K10+9=19. Pozostało obrotów do wykonania 114


- Widać, że mondry z ciebie snotling - duch dał znać Gobelinowi, że ten może skończyć krencić kołem. - Znajdź sobie jakiś patyk, nauczem ciem pisać.

W duchowym renku goblina pojawiła siem duchowy patyk, którym po duchowym piasku zaczoł rysować bazgroły, tłumaczonc, co one oznaczajom. Bard, który pamieńć miał dobrom, raźno wzioł siem do roboty.

Gobelin: zdobyto umiejentność czytania i pisania, wydano 100PD.

- Dobrze, dobrze... - nauczyciel chwalił ucznia. - A teraz napisz wypracowanie o tym, co dzisiaj robiłeś. Ja muszem na chwilem wyjść zajonć siem innymi sprawami, ale wrócem do was i sprawdzem, jak ci poszło.

Duch zostawił Gobelina i Epigobleusza i szybko wybiegł z jaskini tunelem.

- Czekaj! Czekaj! - krzyknoł widzonc Przykurcza z żabom. - Nie bojaj siem! A jak ci za zakrencenie kołem powiem, gdzie można znaleźć naszyjnik co sprawia, że siem bendziesz mniej bojał? Jesteś zainteresowany?
 
Gladin jest offline