Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2022, 18:32   #84
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Elphira mogła spodziewać się wymijającej odpowiedzi ale nie tego że była im znana. W sumie nigdy nie doszła do tego kto wymyślił ten tytuł, jasne nawet brzmiał fajnie ale też trochę złowrogo co ją nie cieszyło. No i spodziewała się że nazywali ją tak tylko w okolicach Dreadwood więc spotkanie kogoś tutaj było nieprzyjemną niespodzianką… albo okazją do poznania źródła ? Choć z własnego doświadczenia wiedziała że plotki potrafiły się nieść całkiem daleko. Komentarz Karendis ją nawet rozbawił pomimo tego że był trochę nie na miejscu ale postanowiła wykorzystać okazję by pociągnąć ich za język póki byli skonsternowani.
- W sumie słyszałam historie o bliźniętach potrafiących odczuwać wzajemne doznania jak ból czy strach ale zawsze zakładałam że mogą być trochę nad wyrost. Czyżby to była prawda ? Muszę też przyznać że prawie zapomniałam o tym przydomku więc ciekawi mnie też skąd jest wam znany ? Jestem dość daleko od domu.
 
Rodryg jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem