Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2022, 22:19   #255
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- No pani Ilona to niech ubija kiedy coś nieludzkiego zaatakuje. Dla ludzi wystarczy nokaut. Pięścią, albo co... - sprostował Stanisław.- To czy gdzieś chcesz iść, Sao?
-Z tą osobowością przede wszystkim, Donie. Ja tutaj jestem ten bez serca...-
Stefan pokiwał głową. Zignorował głupawy wyraz twarzy swojego brata.

Na placu
Młodociany mechanik spróbował wypatrzeć cokolwiek co miałoby sens dla poszukiwania. Nie żeby się spodziewał kartki z napisem "POMOCY! JADĘ DO XXX". W sumie czego mógł się spodziewać po dzieciaku, którego raz widział? Może nic się nie dzieje?- szkoda, że nie widział za dużo powodów poza jakieś "może" żeby miał mieć rację.
- Przynajmniej widać, że chcą być kojarzeni z aniołem - skwitował chowając jednego z papierowych ludzików do jednej ze swoich licznych kieszeni.
Oglądając ludzi z łąki starał się wyglądać jak najbardziej neutralnie i że nic nie robi na nim wrażenia. Chociaż stanowili zróżnicowaną grupę- pod wieloma względami. Jedną rękę opierał nadal na biodrze, żeby pozostała blisko jego elektro-kija.
- Dużo zwolenników. Znaczy się, że guru tych Szkarłatnych Skrzydeł jest aż tak dobrym mówcą?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 26-12-2022 o 09:54.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem