Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2022, 08:50   #342
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Kamyk nie świeci, ale ja wiem, jak zrobić świeconcom farbem. Jak mi zakrencisz kołem wiencej, to powiem ci też, jak zrobić farbem i pomalować niom kamyki - proponował duch Przykurczowi. Z jednej strony, to ciekawe, móc wszyćkie kamyki zmienić w świeconce. No ale jednak z drugiej strony, taki pomalowany kamyk to nie to samo, co taki normalnie świeconcy. Ale skoro goblin go dyscyplinarnie z roboty nie zwolnił, no to poszedł poszukiwacz za duchem i znowu do tej jaskini co to by siem Epigobleuszowi podobała, przyszedł. A siem okazało, że inżynier też już tam był. A nawet Gobelin, który jakimś patykiem skrobał w pyle. Może mu duch powiedział, że on pod tym pyłem kamyki znajdzie i je wyskrobie? Przynajmniej nie był sam z duchem i jakby tamten chciał mu coś zrobić, to siła ich jest. I jeszcze żabu mieli. Szkoda, że żabulec za duży, coby do koła wejść, bo mógłby nim krencić.

 
Gladin jest teraz online