Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2007, 08:56   #112
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Adriell

Adriell odkrył właśnie miejsce położenia swojej pierwszej ofiary, kiedy przeglądając pamięć Numena wsiadał na pakę samochodu.
- A tu jesteś… - powiedział do siebie wciągając głębiej ciało diabła - Poczekaj już do Ciebie jadę!

Widząc, że Rafał wlecze zawzięcie w jego stronę truchło diablicy, wyciągnął jeden worek na zwłoki i rozwinął go.
- Wiem już gdzie jest ten trzeci, Numen mi powiedział, jest teraz pod moją kontrolą. – odezwał się do anioła
- Ta pani nie będzie nam już potrzebna, ale przez przyzwoitość dam się jej jeszcze przejechać Mercedesem.
Wpakowali jej ciało do worka i wsadzili na pakę obok Numena.
- Trochę szkoda dla diabła takiego ciała. - pomyślał przyglądając się jej przypalonej i pobrudzonej krwią, lecz w dalszym ciągu zdradzającej swe przemijające piękno twarzy. Refleksja skończyła się szybko, właśnie, gdy kita czerwonych włosów zniknęła za plastikowym suwakiem czarnego worka.
- Wsiadaj Rafale, jedziemy po ostatniego.
Adamie, czerwony alarm odwołany. Jeszcze minuta i będzie po sprawie. -
Powiedział do Szarika siadając za kierownicą.
 
Lorn jest offline