Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2022, 19:54   #258
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Młodociany mechanik poklepał Danchemika po ramieniu:
- Ja rozumiem twoje odczucia, ale Aiko ma rację. Smutas, ci "mili" państwo wywalili tamtych ze Szkarłatnych Skrzydeł na zbity pysk. Może właśnie dlatego, że poznali się jaki to niebezpieczny element? Nie róbmy z potencjalnego sprzymierzeńca wroga...

Stefan Nowicki uznał, że trzeba zatańczyć w zgodzie z delikatniejszą dyplomacją- na ile można z takim elementem. Z drugiej strony Greedowcy tez wyglądali strasznie, ale w większości byli przyzwoitymi ludźmi, którym przyszło żyć po strasznych przeżyciach. A i w Wilczej Wólce- ludzie bywali groźni, zwłaszcza dla obcych. Trzeba by zagrać na potencjalnie "dobrych sercach pod maszkarowymi gębami". Postarał się uśmiechnąć lekko, ale nie nadmiernie. Wystawił ręce w geście jak "Gość w dom, Bóg dom"- a przynajmniej żeby zaprezentować, że nie ma w rękach broni.
- Ja rozumiem odczucia. Szkarłatne Skrzydła mogą się wydawać niebezpiecznym elementem, nawet bardziej niż mili państwo myślą. Tak w zasadzie to my... w sprawie porwań dzieci. Takim międzynarodowym nawet. Wiemy o przynajmniej jednym porwanym i mam nadzieję, że w okolicy jakieś inne nie zaginęły. Czy zaginęły?- to wtedy postaramy się o rysopis. - trzeba zagrać na strunie miejscowej solidarności i chęci ochrony swoich przed niebezpieczeństwem z zewnątrz.

Następnie wyciągnął zza pazuchy portret pamięciowy "Aniołka":- Dowód, że nasz fachowiec zna się na rzeczy. I dlatego chciałbym spytać, czy przy ich przywódcy był ten dzieciak? Jasne włosy, jakieś 6 lat.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 29-12-2022 o 21:11.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem