Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2023, 12:13   #263
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Peter uśmiechnął się do Samuela.
- - Oh, uważasz, że jesteś szybszy od kuli? Być może, lecz twoi towarzysze raczej nie… I nie traktuj tego jako groźby. Ty pierwszy zacząłeś, ja tylko ostrzegam cię przed ewentualnymi konsekwencjami. .
Stefan przyjrzał się mężczyźnie. Na pierwszy rzut oka miał sobie coś z Mustanga, tyle że zawiesił oko raczej na Stachu niż na Sao lecz po bliższym przyjrzeniu się… to był raczej Grumman…
- Widzisz Stefanie czy tam Pawle… Wiem tylko, że chłopak był przez krótki czas u Klementyny Palmendes. Jest ona częścią świty mojej siostry Ifigeni i udaje jej kochankę, bo od kapłanki Artemis oczekuje się posiadania kilku kochanek, choć moja siostra bezwzględnie preferuje mężczyzn. Niestety, oficjalne szpiegowanie towarzyszki najwyższej kapłanki Artemis i na dodatek mojej pół-siostry byłoby źle widziane.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem