Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2023, 12:55   #307
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Totally Spies!

W czasie, gdy młodzi bohaterowie zasiadali do stołu i składali zamówienia, Nicoletta położyła się na dachu pobliskiego budynku, wyciągnęła na brzuchu i chwyciła lornetkę w dłonie.

- Oh, moja rycerko! - zaczęła cichociemna, obserwując swoją ukochaną – Zobaczmy, co tu się dzieje! Oh, randka grupowa? - podniecona, przycisnęła przyrząd bliżej do oczu – A mnie tam nie ma? Oh, ah! Niemożebność! Powinnam się wtrącić? - spytała sama siebie, milcząc przez chwilę.

- Lepiej obserwować co robią! - postanowiła, wracając wzrokiem do śledzenia zebranych – Oh, ah, rycerko moja Ty niegrzeczna Ty! Nie uciekniesz ogniu mej szczerej miłości! - zachichotała do siebie, ale jej wzrok był skupiony i nie minęła jej choćby jedna rzecz.

W tym samym czasie, przy oknie restauracji przysiadł kruk. Podłączony magiczną siecią do Eryka, przekazywał mu telepatycznie wszystko co widział i słyszał. Ptak przechylił głowę i patrzył intensywnie na zebranych, tak, by jego panu nie umknęło choćby jedno słowo czy gest.

Randka

- Tak w ogóle to nie zazdroszczę superbohaterem, jeśli mam być szczerzy – Angus kontynuował – Ratowanie ludzi jest fajne i w ogóle, ale to musi być bardzo męczące mentalnie, ciągle być gotowym wyruszyć i kogoś chronić. Nie ma się czasu i chęci na zwykłe, normalne życie. W czasie randki, snu, wyjścia na spacer, ciągle musisz być w gotowości i nie wolno Ci choćby mrugnąć okiem. Co, jeśli w momencie, gdy się wyluzujesz i zapomnisz o Bożym świecie, komuś się stanie krzywda? Pewnie superbohaterowie nie mają w ogóle życia osobistego. Wyobrażacie to sobie? Nie zazdroszczę im, być w ciągłym stresie i gotowym na niespodziewane. Dobrze, że oni istnieją, ale wolę nie wiedzieć, ile stresu z tym się wiąże…



Angus wykorzystuje Wpływ!

Savior (-)
Mundane (+)

Akceptujecie czy odrzucacie?


 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem