Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2023, 15:48   #268
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefan uniósł brew na sugestie Petersa. "Poręczenie od wrogów"- w jakich relacjach jest z tymi wrogami?! I jak to zrobił- mogło to być bardzo pouczające! I ta sugestia o Sao i Stachu... Młodociany mechanik utwierdzał sie tylko w jednym- facet uważał Stefana Nowickiego za mało znaczącą osobę i mogła to być dobra karta. Karta -"Ja tutaj tylko sprzątam".
- Ja cię... Do waszmościa już to dotarło?! - wysilił się na ton podziwu.- Bo góra zrobiła raban jakby chodziło o dziecko kogoś ważnego. Nie mówili tylko kogo i czemu, ale skoro zabronili zadawać pytań. Tylko mi naciskali, że to ma być TAJEMNICA, i ta dys... dyswekcja? No, ale skoro waszmość już wie.

Tylko jakoś nadal pan nie powiedział jaka jest pana cena. Wasza oferta jest obiecująca, ale nie podajecie czego Waszmość chce- jaki jest pana w tym interest?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem