Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2023, 21:19   #368
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cała praca na marne. Trartex teraz miał pewność, że racjem miał, że to była magiczna trawa. Ale przez to, że ona magiczna, to tylko kłopotów wiencej siem narobiło. Jak to w zwyczaju snotlińkim, uciekać chciał, a tu uciekać nie ma jak.

Do głowy snota przywendrował jednak plan sprytny i ciekawy. A co jakby tak te mrufki przestraszyć? W końcu jedne on mrufki już pokonał, to w końcu on jest postrach mrufkuf.

- Ja już jedne mrufki ubił! - Na uwodornienie pokazał pokonsania po poprzednich mrufkach robionc przy tym straszne miny - Jak mnie nie przestanieta gryźć, to ja was zjem, jak tamte! - Złodziej skłamał o jedzeniu poprzednich, ale te tutaj zaczoł wyłapywać w celu zgniecenia ich miendzy zembami.
 
Elenorsar jest offline