Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2023, 02:49   #541
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Ona miała absolutną rację. Indianin co prawda spodziewał się negatywnej odpowiedzi, ale nie sądził, że będzie ona podparta aż tak rozsądnymi argumentami. Nie podejrzewał też Roweny o aż takie oddanie swoim obowiązkom, jak i społeczności, nie tylko Gangrelskiej. Nie zdawała sobie z tego sprawy, jak bardzo właśnie urosła w oczach Navaho. Z ich dwójki, to on teraz wyglądał na tego niespełna rozumu.

- Ja... Zgadzam się z Tobą. W pełni. Mój rozsądek mówi mi dokładnie to samo - Londyn jest spisany na straty. Jest tylko jedna różnica między nami, która skłoniła mnie do złożenia tej propozycji. Nadzieja. Nadzieja, jako Herold, że Mitra może powrócić i rozwiązać wszystkie te problemy. To był, i pewnie jeszcze nie raz będzie, mój błąd.

Ostatnie kilka nocy było trudne. Bardzo. W Utamukeeusowym, personalnym bilansie strat i zysków z Londynu, wychodził raczej na minusie. Zrobił wszystko co mógł, a nawet trochę ponad to. Nadszedł najwyższy czas, by ruszyć dalej. Zakończyć ostatnie, nierozwiązane sprawy.

- Nie jedziemy do klubu. Muszę załatwić coś w centrum miasta, niedaleko całodobowego punktu krwiodawstwa... - traper zapauzował na chwilę, obserwując malującą się, gniewną minę Roweny - Nie chodzi o krew. W pobliżu jest... coś innego. Ktoś. Muszę się upewnić. Jedźmy. Mam nadzieję, że nie będzie Ci przeszkadzać, jeśli po drodze wykonam jeden telefon. I, jeśli możesz - jak dokładnie wygląda ta ewakuacja przez korytarz od Garou? Czego mogę się spodziewać? Na co się przygotować?

W trakcie podróży najpierw wysłał smsa. Odbiorca był zapisany jako Pater Thomas.
Cytat:
Frygijska czapka jest w posiadaniu Gwen Arwyn. Jej prawdopodobna lokacja: klub The Vault. Czapka poza moim zasięgiem. Dokończenie zadania niemożliwe. Bez odbioru. Wilk.
Następnie wybrał numer telefonu. Jeden z pięciu zapisanych w pamięci.
Sowa.
Irytujący dźwięk nieodbieranego połączenia trwał przez chwilę. Yusuf najwidoczniej nie skonfigurował swojej poczty głosowej...
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.

Ostatnio edytowane przez Klejnot Nilu : 05-01-2023 o 02:55.
Klejnot Nilu jest offline