Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2023, 17:47   #542
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Z twarzy Yusufa spadła maska którą do tej pory nosił. Nie lubił kłamstwa, ale niestety czasem musiał po nie sięgać. Teraz skoro jego blef został przejrzany nie czuł potrzeby dalszej kontynuacji gry.

- Wiedziałem kim jesteś, nie wiedziałem tylko czy... inni też. - odparł Yusuf, wskazując podbródkiem pozostałych zgromadzonych. Trzodę. - Powiem wprost Camden. Zabiłem i wchłonąłem de Worde. Wiem wszystko to co wiedział i on. Wiele sekretów, które skryć przed światem chciał sam Mitra. Które skryć chciałeś ty. I które pozostaną ukryte, tak długo jak będziemy ze sobą szczerzy. - Sędzia odetchnął w jakże ludzkim odruchu i zaczął ponownie mówić, a jego głos nabrał siły, jakby wygłaszał osąd. - Zdobędziemy czapkę, potrzebujemy jego siły, ale bacz na swój rytuał. Spójrz jak wiele utraciliśmy wraz z naszą pierwszą śmiercią. Ile ludzkich odruchów i... miłości do bliźnich. Ja. Ty. Spoon. Mitra. Wszystkie dzieci Kaina. Bacz na swój rytuał, bo możesz nie dostać światła swojego życia, tylko biednego, złamanego przez wtórną śmierć boga, który nie będzie miał w sercu niczego oprócz nienawiści. - to powiedziawszy Yusuf sięgnął powoli po swój miecz, trzymając go w sposób który wyraźnie mówił że nie ma zamiaru wyjmować go z pochwy.

- Straciliśmy z Spoonem wystarczająco dużo czasu. Wciąż mamy artefakty do odzyskania.
 
Zaalaos jest offline